Přístup k šablonám

PO NÁKUPU SI ZKONTROLUJTE EMAIL

Jako první vám dorazí email od Vepišto s potvrzením dokončené objednávky. Pokud vám tento email nepřijde, pravděpodobně jste zadali nesprávně vaši emailovou adresu. V takovém případě mě, prosím, kontaktujte.

Pak do pěti minut od nákupu vám přijde druhý email od JetTemplate s přístupovým odkazem. Zkontrolujte všechny složky vaší pošty, včetně spamu (např. v Gmailu chodí do záložky Aktualizace). Pokud by vám email od JetTemplate nedorazil, napište mi.

Odkaz z druhého emailu od JetTemplate vás zavede na stránku, kde potvrdíte detaily vašeho účtu a nastavíte si heslo. Účet na JetTemplate potřebujete k tomu, abyste si mohli vaši práci se šablonami ukládat a vracet se k nim.

email templett

Pokud nerozumíte anglicky, můžete použít některý z dostupných překladačů.

V emailu se píše, že vám byl vytvořen účet na JetTemplate a že budete požádáni o nastavení hesla k vašemu novému účtu. Username je uživatelské jméno – váš email, který jste zadali v objednávce.
Vy jen klikněte na modré tlačítko “LOGIN”.

LIMIT 365 DNÍ

Přístup k úpravám a ke stahování šablon máte po 365 dní ode dne zakoupení. Je to pojistka proti zneužívání šablon. Pokud máte dobrý důvod, proč potřebujete mít přístup déle, napište mi a lhůtu vám prodloužím. Prodlužovat je ale možné pouze před uplynutím lhůty, jakmile vyprší rok od vašeho nákupu, šablony se automaticky vymažou a prodloužení už není možné, kontaktujte mě proto včas.
Tato lhůta se nevztahuje na nakládání s hotovými tiskovinami, které jste si již stáhli do počítače. Ty si, pro osobní účely, můžete tisknout dle potřeby jak dlouho chcete.
Počet stažení každé tiskoviny není limitován.