Vše o nákupu

Jak začít?

Projděte si nabídku na eshopu. Když si založíte účet Vepišto, můžete si vytvořit seznam oblíbených.

Pro úpravu všech šablon používám online editor JetTemplate. Klikněte na odkaz “chci vyzkoušet demo” v detailech produktu u každé šablony a vyzkoušejte si úpravy v online editoru. Vezměte, prosím, na vědomí, že v demo režimu se nic neuloží, slouží pouze k tomu, abyste si šablonu předem vyzkoušeli. Pokud budete spokojeni, můžete si šablonu zakoupit a začít upravovat a ukládat skutečný soubor se šablonou.

Čtěte, prosím, pozorně informace u produktů a vždy si vyzkoušejte demo, některé kolekce (např. Kaligrafie a Moderní kaligrafie) jsou specifické svým písmem, které z různých důvodů není přepisovatelné. Barevné ilustrace na pozadí jsou zase až na výjimky uzamčené a nelze je měnit.

Možnosti platby

Platbu můžete provést online pomocí platební brány GoPay, která vám nabízí tyto možnosti platby:

  • platební karta VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro a MasterCard Electronic
  • rychlý bankovní převod (V případě, že si tuto metodu vyberete, budete přesměrováni do rozhranní banky s předvyplněným platebním příkazem.)
  • GooglePay
  • ApplePay

Jiné možnosti platby (např. na fakturu, klasickým bankovním převodem apod.) nenabízím, protože nejsou okamžité a nebylo by možné automaticky zasílat přístupy do editoru.

Dodání

Dodání digitálního produktu (šablony) se uskuteční přes odkaz v emailu po úspěšném zaplacení objednávky. První email bude od Vepišto – Potvrzení a shrnutí zaplacené objednávky. Druhý email (v AJ) bude od provozovatele online editoru s informací, že vám byl založen účet a s odkazem na vaše šablony. Uživatelské jméno bude váš email, zvolíte si pouze heslo.

Dodací lhůta je do pěti minut od zaplacení. Jen velmi výjimečně se může stát, že tato lhůta trvá o něco déle. Pokud vám email nepřijde ani do půl hodiny od zaplacení, jedná se o technický problém a poprosím vás, abyste mě kontaktovali na emailu.

Digitální produkt (šablona) vám bude zpřístupněna v online editoru, kde si šablonu upravíte, uložíte a následně stáhnete do počítače ve zvoleném formátu. Šablony jsou určeny k vlastnímu tisku.

Dostanete přístup vždy k nejnovější verzi šablony, která je aktuální v den vašeho nákupu.

Budoucí aktualizace šablon nejsou v ceně.

Přístup k šabloně bude aktivní 365 dní od zaplacení a počet stažení není omezen.

Založení účtu

Nákup je možný bez registrace a založení účtu na vepisto.cz tedy není povinné. Přihlášení do vašeho účtu na vepisto.cz vám umožňuje sledovat historii objednávek a vést si seznam oblíbených produktů.

Založení účtu u provozovatele online editoru naopak povinné je a bude vám provedeno automaticky ihned po nákupu. Přes tento účet budete mít přístup ke svým zakoupeným šablonám.

Jaké podmínky musíte splnit

Pro správné fungování online editoru je potřeba mít nejnovější a hlavně aktualizovanou verzi jakéhokoli internetového prohlížeče (šablony testovány v Chrome, Safari, Firefox a Edge) a stabilní internetové připojení o rychlosti stahování (download) alespoň 30 Mbit/s a rychlosti nahrávání (upload) alespoň 5 Mbit/s. Pokud je rychlost vašeho připojení nižší, nemohu garantovat správné fungování online editoru.

Ačkoli šablony můžete zobrazit i na mobilním telefonu, pro úpravy je potřeba použít notebook nebo počítač.

Jste povinni před nákupem vyzkoušet demo šablony a seznámit se s jejími funkcemi a možnostmi. Demo najdete v popisu každého produktu ve formě odkazu.

Až už jste zákazník nebo si jen prohlížíte nabídku na eshopu, vždy musíte dodržet licenční podmínky, zejména tu, že všechny návrhy, šablony a soubory jsou určeny pouze pro OSOBNÍ POUŽITÍ a jsou chráněny autorským právem. Nesmíte je používat pro komerční účely, kopírovat, přeposílat, sdílet, prodávat nebo jakkoli jinak dále distribuovat. To samé platí i pro celou webovou stránku www.vepisto.cz a veškerý její obsah.

Vrácení produktu

Při nákupu zatržením políčka souhlasíte s tím, že digitální obsah, který vám byl již poskytnut (šablona byla vámi otevřena v editoru JetTemplate) NENÍ možné vrátit v zákonné lhůtě 14 dní bez udání důvodu.

Pokud šablona otevřena nebyla, vrácení do 14 dní umožnuji.

Při nákupu dále zatržením dalšího políčka souhlasíte s tím, že jste si vědomi skutečnosti, že kupujete digitální produkt k vlastními tisku a nebudou vám zaslány fyzické produkty. S touto skutečností jste tedy seznámeni jak v popisu produktu, tak znovu před platbou objednávky a není proto důvodem pro vrácení peněz.

Záruka

Digitální produkt je dodáván jednorázově, proto projeví-li se vada v průběhu 12 měsíců od jeho zpřístupnění, má se za to, že Digitální produkt byl vadný již při zpřístupnění.

Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytuje u Digitálního produktu v době 24 měsíců od zpřístupnění.

Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní.

Technická podpora

Máte nárok na technickou podporu v době trvání vašeho přístupu k šabloně (tj. 365 dní po nákupu šablony) a to na emailu vepisto@gmail.com, Messengeru nebo přes kontaktní formulář. Odpovím vám nejdéle do tří pracovních dnů, pokud nejsem na dovolené, na což byste byli upozorněni automatickou zprávou.

Podmínkou je, abyste si před položením dotazu prošli sekci Jak to funguje a zejména Často kladené dotazy.

Hodnocení a recenze

Pokud myslíte, že budete mít zájem napsat na zakoupené produkty recenzi a že budete chtít ohodnotit eshop Vepišto, můžete zatrhnout při nákupu příslušné políčko.

Znamená to, že vám pošlu pár týdnů po nákupu jeden email s odkazem na formulář, kde můžete (ale nemusíte) vyplnit hodnocení u každého ze zakoupených produktů a celkové hodnocení eshopu. Pomůžete mi tak ve zlepšování služeb a ostatním zákazníkům v rozhodování. 

Delší časová prodleva mezi vaší objednávkou a recenzí je z toho důvodu, abyste už stihli šablony i vytisknout a mohli tak ohodnotit celý proces.

Do recenze můžete přidat i vlastní fotografie a pochlubit se výsledkem. Pokud fotografie do recenze nahrajete, dáváte mi tím souhlas je prezentovat zde na eshopu a případně sociálních sítích Vepišto (Facebook a Instagram), proto si případně zakryjte osobní údaje například na svatebním oznámení.

U recenze se neobjeví žádné vaše osobní údaje a pokud nebudete chtít, neobjeví se tam ani vaše jméno. Ostatním zákazníkům pak bude vaše recenze viditelná jako anonymní, ale od ověřeného kupujícího.

Mohlo by vás zajímat

Obchodní a licenční podmínky

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady cookies (EU)