PŘÍSTUP K ŠABLONÁM

Jak to funguje?

Projděte si nabídku na eshopu. Když si založíte účet, můžete si i vytvořit seznam oblíbených.

Pro úpravu všech šablon používám online editor JetTemplate. Klikněte na odkaz “chci vyzkoušet demo” v detailech produktu u každé šablony a vyzkoušejte si úpravy v editoru. Získáte představu o tom, jak lze konkrétní šablonu upravit ještě před tím, než se rozhodnete k nákupu.

Když kliknete na odkaz, otevře se demo v JetTemplate. Vezměte, prosím, na vědomí, že v demo režimu se nic neuloží, slouží pouze k tomu, abyste si šablonu předem vyzkoušeli. Pokud budete spokojeni, můžete si šablonu zakoupit a začít upravovat a ukládat skutečný soubor se šablonou.

Čtěte, prosím, pozorně informace u produktů a vždy si vyzkoušejte demo, některé kolekce (např. Kaligrafie a Moderní kaligrafie) jsou specifické svým písmem, které z různých důvodů není přepisovatelné. Barevné ilustrace na pozadí jsou zase až na výjimky uzamčené a nelze je měnit.

Limit 365 dní

Přístup k úpravám a ke stahování šablon máte po 365 dní ode dne zakoupení. Je to pojistka proti zneužívání šablon. Pokud máte dobrý důvod, proč potřebujete mít přístup déle, napište mi a lhůtu vám prodloužím. Prodlužovat je ale možné pouze před uplynutím lhůty, jakmile vyprší rok od vašeho nákupu, šablony se automaticky vymažou a prodloužení už není možné, kontaktujte mě proto včas.
Tato lhůta se nevztahuje na nakládání s hotovými tiskovinami, které jste si již stáhli do počítače. Ty si, pro osobní účely, můžete tisknout dle potřeby jak dlouho chcete.
Počet stažení každé tiskoviny není limitován.

POZOR na starý limit 180 dní

Do 18. 4. 2022 platil starý limit 180 dní. Časem se ukázalo, že to pro někoho může být málo a proto jsem se poté rozhodla šablony prodloužit na rok. Pokud jste šablony zakoupili před tímto datem, dejte si, prosím, pozor na jejich expiraci. 

Pokud se vám šablona po 180 dnech automaticky vymaže z profilu, už s tím nemohu nic dělat. Nelze pak rozpracovanou šablonu vrátit zpět. Proto mi buď napište o prodloužení včas, než uplyne lhůta, nebo vám mohu šablony vrátit zpět ručně, ale budou ve stavu před vašimi úpravami (jako jsou na eshopu).

Omlouvám se za případné komplikace a děkuji za pochopení.

Po nákupu si zkontrolujte emailovou schránku

Jako první vám dorazí potvrzovací email od Vepišto. Pak do pěti minut od nákupu vám přijde druhý email od JetTemplate s přístupovým odkazem. Email vám přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce, takže si dejte pozor, aby byl správně. Zkontrolujte všechny složky vaší pošty, včetně spamu (např. v Gmailu chodí do záložky Aktualizace). Pokud by vám email od JetTemplate nedorazil, napište mi, může se to někdy stát. Pokud vám nedorazí vůbec žádný email, pravděpodobně jste zadali špatně vaši emailovou adresu, napište mi a já to v systému opravím.

Odkaz z druhého emailu od JetTemplate vás zavede na stránku, kde potvrdíte detaily vašeho účtu a nastavíte si heslo. Účet na JetTemplate potřebujete k tomu, abyste si mohli vaši práci se šablonami ukládat a vracet se k nim.

Takto vypadá email, který vám přijde od JetTemplate

Pokud nerozumíte anglicky, můžete použít některý z dostupných překladačů.

V emailu se píše, že vám byl vytvořen účet na JetTemplate a že budete požádáni o nastavení hesla k vašemu novému účtu. Username je uživatelské jméno – váš email, který jste zadali v objednávce.
Vy jen klikněte na modré tlačítko “LOGIN”.